Jako zarządca obiektów rekreacyjno- sportowych na terenie Gminy Skoki chcielibyśmy zaapelować o zwrócenie uwagi na fakt nagminnego zaśmiecania i niszczenia terenów, które mają służyć jako miejsce wypoczynku i zabawy dla mieszkańców gminy zarówno dzieci jak i osób starszych.

Nasze starania o utrzymanie obiektów w należytym stanie pozostaną bez efektu jeżeli mieszkańcy zarówno starsi jak i ci najmłodsi nie nauczą się, że o WSPÓLNE DOBRO NALEŻY DBAĆ WSPÓLNIE.

Bardzo prosimy o używanie koszy na śmieci zgodnie z ich przeznaczeniem, reagujmy jeśli ktoś niszczy, zaśmieca, demoluje obiekty publiczne, zgłaszajmy te incydenty do organów ścigania.

Naprawdę tak niewielki wysiłek pozwoli na polepszenie wizerunku przede wszystkim mieszkańców Gminy Skoki.

W okresie od 20 do 26 kwietnia uczestniczymy w akcji Dzień Ziemi- może to dobry czas na zwrócenie uwagi na najbliższą okolicę.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia uszkodzonych urządzeń, zaśmieconych terenów, oraz inne przejawy wandalizmu- pamiętajmy , że koszty naprawy oraz uporządkowania ponosimy my wszyscy.

2 KOMENTARZE

1. Monitoring, monitoring i jeszcze raz monitoring…
    Dwa _ nieuchronnosc kary.
    Mieszkam przy jeziorze Włókna, tutaj także niefrasobliwosc mieszkańców i pseudo turystow jest porazajaca.
    Czasem az ręce opadają.

2. Jestem również zbulwersowany jako mieszkaniec Skoków będąc na spacerku za mostem kolejowym przy rzece przed działkami ktoś wyrzucił parę wywrotek gruzu z drutami kto jest za to odpowiedzialny i co na to gmina ochrona środowiska ? przypominam ze jest to teren puszczy zielonka i złamanie prawa .

Comments are closed.