W Plebiscycie Głosu Wągrowieckiego, okazało się, że nominowani skoczanie są doceniani i zauważani nie tylko przez lokalne środowisko, ale i przez mieszkańców całego powiatu.

W kategorii Wągrowczanin Roku bezkonkurencyjny okazał się Piotr Kaczmarek- Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokach. Zawodowo oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu. Prywatnie od lat związany z działalnością ochotniczej straży pożarnej, społecznik potrafiący zachęcić społeczeństwo do działania, pełen pasji i pomysłów- zaangażowany w 100% we wszystko czego się podejmuje.

Trenerem roku w powiecie wągrowieckim został Radosław Modlibowski- związany z Wełną Skoki, gdzie sprawuje opiekę nad grupą Orlik. Wychowankowie odnoszą sukcesy nie tylko dzięki wiedzy i doświadczeniu (od lat napastnik Wełny Skoki), ale także dzięki bardzo przyjaznej atmosferze na treningach i umiejętności zrozumienia najmłodszych zawodników.

Miejsce na podium w kategorii Nadzieja Sportu zajął wychowanek Trenera Roku-  Mateusz Szczepaniak- zawodnik Wełny Skoki w kategorii Orlik oraz Młodzik. Zapalony piłkarz spędzający każdą wolną chwilę na boisku, czytający książki…- wyłącznie te dotyczące Futbolu, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec- to często osiągane tytuły w Turniejach piłkarskich.

Na podsumowaniu plebiscytu i uroczystej Gali zorganizowanej 25.03.2018 w Wągrowcu wyróżnieni Skoczanie otrzymali gratulację oraz upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom pasji i zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów!