Kolejny rok kalendarzowy i kolejny, niezwykły, grubo ponad przeciętny bo 104 jubileusz urodzin 11 kwietnia 2013 roku obchodziła mieszkanka Stawian pani Matylda Krauze.

Pani Matylda, o której jubileuszu i życiu w miesiącu kwietniu z przyjemnością piszemy nieprzerwanie od kilku lat, od ponad 70 lat zamieszkuje w Stawianach i chociaż urodziła się 11.04.1909r. w Stęszewicach w Gminie Pobiedziska w pełni związała się z Ziemią Skocką. Tutaj posiada najbliższą rodzinę i przyjaciół, których w swym mieszkaniu zawsze z radością wita.

Najstarszą mieszkankę Miasta i Gminy Skoki i jedną z najstarszych mieszkanek województwa wielkopolskiego odwiedzili i życzenia zdrowia wraz z doczekaniem się kolejnych Jubileuszy i upominkami okolicznościowymi przekazali Burmistrz Miasta i Gminy Tadeusz Kłos wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Wolicką-Przywarty oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach Robert Rogaliński i Małgorzata Wojciechowska.

Przyłączając się do tych oraz do pozostałych życzeń składanych pani Matyldzie Krauze z okazji jubileuszu w imieniu redakcji Wiadomości Skockich i współmieszkańców Miasta i Gminy Skoki życzymy Jej zdrowych i pogodnych kolejnych lat życia.

1-IMG_0016 2-IMG_0018 3-IMG_0023