Dziś miało miejsce przekazanie placu pod budowę 12 lokalowego budynku komunalnego w Skokach przy ul. Topolowej. Przetarg na realizacje inwestycji wygrała firma Odnowa Modlibowscy Spółka Jawna ze Skoków kwotą 1.981.320 zł jako najtańsza z 3 złożonych ofert.

Inwestycja będzie obejmować wykonanie „pod klucz” niepodpiwniczonego, wielorodzinnego, piętrowego budynku mieszkalnego z nieużytkowym poddaszem o konstrukcji murowanej, dwuwarstwowej z pustaków ceramicznych. Dach drewniany pokryty blachodachówką. Budynek wyposażony zostanie w instalacje wod-kan i c.o. Źródłem ciepła będzie 12 piecy na gaz ziemny.

Do budynku wykonawca wykona przyłącze kanalizacyjne oraz wodociągowe. W ramach budowy wykonany będzie chodnik wraz z miejscami parkingowymi.

Zakończenie budowy przewiduje się na 15 września 2018.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe ile potem jeszcze będzie aneksów do umowy zwiększających ogólny koszt budowy tego obiektu. Nie wierze, że zamknie się to tak niską kwotą jaką podał ten wykonawca…

  2. Racja ! Czas wyciąć lasy i postawić budynki … Serce pęka kiedy piekne powierzchnię ktore jeszcze 10 lat temu byly zalesione w tej chwili sa betonowane ; (

Comments are closed.