Dziś, 15 grudnia miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji inwestycji „Budowa zintegrowanego punktu przesiadkowego w Skokach” zadania, na które jak do tej pory gmina Skoki pozyskała największe środki zewnętrzne w wysokości 3,5 miliona złotych, stanowiące 85 % kosztów zadania.

W ramach tego przedsięwzięcia przy dworcu kolejowym w Skokach przebudowano ulicę Dworcową, gruntownie uporządkowano teren, powstało ponad 120 miejsc parkingowych, zatoka autobusowa oraz wiata rowerowa.

Od pierwszego stycznia będzie tu funkcjonował zintegrowany punk przesiadkowy z jedynym w Skokach przystankiem autobusowym.

Odbioru dokonał Burmistrz Tadeusz Kłos, Artur Nowakowski kierownik referatu infrastruktury i gospodarki przestrzennej z inspektorem nadzoru Zdzisławem Futro oraz Mariuszem Kowalskim właścicielem firmy KOMA realizującym zadanie.