Festyn rodzinny

W piątek 15 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny. Na wszystkich przybyłych czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Była zjeżdżalnia-dmuchany zamek, loteria fantowa, malowanie twarzy, rzuty do celu, przejażdżka bryczką i wiele innych konkursów i zabaw. Ci, którzy opadli z sił mogli częstować się pysznymi plackami przygotowanymi przez mamy, kiełbasą z grila czy grochówką.

Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień był wyjątkowy zarówno dla dzieci, rodziców, jak i personelu przedszkola.

festyn_rodzinny_1 festyn_rodzinny_2 festyn_rodzinny_3 festyn_rodzinny_4 festyn_rodzinny_5

festyn_rodzinny_6 festyn_rodzinny_7 festyn_rodzinny_8 festyn_rodzinny_9 festyn_rodzinny_10


 

Wycieczka do wioski indiańskiej

25 i 26 czerwca przedszkolaki były na wycieczce w Wiosce Indiańskiej w Łopuchowie.

Dzieci rozpoczęły wycieczkę od zwiedzania wioski – miały okazję zobaczyć jak wyglądało domostwo Indian wraz z całym wyposażeniem, ich ubiór. Wysłuchały również wiele ciekawych opowieści.

Następnie czekał na nie indiański tor przeszkód – strzelanie z łuku, rzucanie do celu, itp. Wszystkie te zajęcia mocno zmęczyły dzieci, tak więc trzeba było zregenerować siły, a to najlepiej zrobić podczas pysznego posiłku, który spożywały w tio-tipi – wyjątkowo atrakcyjnym, ze względu na swoją wielkość indiańskim namiocie.

Na koniec wycieczki chętne dzieci mogły pomalować twarz w indiańskie barwy, a także nauczyć się indiańskiego tańca. Do przedszkola dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone.

Indianska_wioska_1 Indianska_wioska_2 Indianska_wioska_3 Indianska_wioska_4 Indianska_wioska_5 Indianska_wioska_6 Indianska_wioska_7 Indianska_wioska_8 Indianska_wioska_9 Indianska_wioska_10

Indianska_wioska_11 Indianska_wioska_12 Indianska_wioska_13 Indianska_wioska_14 Indianska_wioska_15