Dzień Mamy

25 maja dzieci zaprosiły swoje mamusie do przedszkola na uroczystość z okazji Dnia Matki. W każdej grupie panowała wyjątkowa atmosfera. Dzieci ubrane w odświętne stroje prezentowały przygotowane specjalnie na tę okazję wierszyki, piosenki i tańce. Mali artyści spisali się znakomicie, występy wypadły wspaniale i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Mamy wycierały ukradkiem łzy wzruszenia i zarazem szczęścia, dumne ze swoich dzieci. Na koniec dzieci wręczyły swoim mamusiom upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Dla wszystkich były to przyjemne chwile, które na długo pozostaną w pamięci.

Dzien_Mamy_1 Dzien_Mamy_2 Dzien_Mamy_3 Dzien_Mamy_4 Dzien_Mamy_5

Dzien_Mamy_6 Dzien_Mamy_7 Dzien_Mamy_8


 

Dzień Dziecka

W piątek 1 czerwca w Przedszkolu KUBUSIA PUCHATKA było bardzo wesoło. Nastroju nikomu nie popsuł pochmurny poranek. Dzieci doskonale wiedziały, że to ich święto i czekały na przygotowane atrakcje. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnych zabawach i pląsach przy muzyce, konkursach i nie tylko. Gdy wszyscy trochę się zmęczyli mogli odpocząć przy stole zajadając słodycze. Tego dnia na pewno nikt się nie nudził o czym świadczyły uśmiechnięte buzie przedszkolaków.

Dzien_Dziecka_1 Dzien_Dziecka_2 Dzien_Dziecka_3 Dzien_Dziecka_4 Dzien_Dziecka_5

Dzien_Dziecka_6 Dzien_Dziecka_11 Dzien_Dziecka_10 Dzien_Dziecka_12 Dzien_Dziecka_14

Dzien_Dziecka_17 Dzien_Dziecka_18 Dzien_Dziecka_19 Dzien_Dziecka_20 Dzien_Dziecka_21

Wycieczka do straży pożarnej

W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi oraz poznawania otaczającego nas świata starsze dzieci z naszego przedszkola udały się do Straży Pożarnej w Skokach. Dzieci wysłuchały wielu informacji dotyczących pracy w Straży Pożarnej, obejrzały wóz strażacki oraz jego wyposażenie, sprzęt do gaszenia pożarów, mogły wejść do kabiny samochodu, przymierzyć hełm strażacki, spróbować potrzymać wąż strażacki.

Wszystkie dzieci zgodnie przyznają, że zawód strażaka bardzo im się podoba i prawie połowa chłopców chciałaby w przyszłości pracować w Straży.

Straz_Pozarna_1 Straz_Pozarna_2 Straz_Pozarna_3 Straz_Pozarna_4 Straz_Pozarna_5

Straz_Pozarna_6 Straz_Pozarna_7 Straz_Pozarna_8 Straz_Pozarna_9 Straz_Pozarna_10

Straz_Pozarna_11 Straz_Pozarna_12 Straz_Pozarna_13 Straz_Pozarna_14 Straz_Pozarna_15

Straz_Pozarna_16 Straz_Pozarna_17 Straz_Pozarna_18 Straz_Pozarna_19 Straz_Pozarna_20

Straz_Pozarna_21 Straz_Pozarna_22