01 czerwca – Międzynarodowym Dniem Dziecka

Od lat Dzień Dziecka obchodzony jest w sposób bardzo uroczysty. W tym dniu nauczyciele i rodzice dokładają wszelkich starań, aby ten szczególny dla dzieci czas był pełen radości, niespodzianek i beztroski.

W naszym Przedszkolu 1 czerwca zaczęliśmy na sportowo. W grupie „Słoneczek” przeprowadziliśmy zawody sportowe m. in. rzuty do celu, skoki z obręczami w parach, wyścigi „taczek” do mety czy taniec na gazetach, w których dzieci spisały się znakomicie,
a przy tym bardzo dobrze się bawiły. Innymi atrakcjami w tym ważnym dla dzieci dniu były: malowanie twarzy, zabawy muzyczno-taneczne oraz słodkie upominki w postaci lodów, cukierków czy gum do żucia.

Ten owocujący w wiele wrażeń dzień niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci naszych przedszkolaków.

Patrycja Widzińska

1_czerwca_Rejowiec_1 1_czerwca_Rejowiec_2

Świętowali Dzień Dziecka

1 czerwca 2012 r. jak co roku w ten dzień obchodzą swoje święto dzieci i mimo, że w Rejowcu świętowano już go na Festynie Rodzinnym nauczyciele ze szkoły i przedszkola w Rejowcu umilili i zorganizowali dzieciom jeszcze kilka chwil beztroskiego dzieciństwa w postaci słodkiego poczęstunku i wspólnych zabaw.

 


Z wizytą w teatrze

31 maja 2012r. dzieci z Przedszkola publicznego Tęczowa Łąka w Jabłkowie udały się do Wągrowca na przedstawienie teatralne pt. „Okruszek nieba.” Dzieci podczas przedstawienia mogły i czynnie pomagały bohaterom podczas ich wędrówek, w których były poruszone tak ważne wartości jak przyjaźń, niesienie pomocy i bycie życzliwym dla innych.
Wszystkim przedstawienie bardzo się podobał.

Teatr_Rejowiec_1 Teatr_Rejowiec_2 Teatr_Rejowiec_4 Teatr_Rejowiec_5


Festyn Rodzinny w Rejowcu

W sobotę 26 maja 2012r. w Rejowcu odbył się kolejny Festyn Rodzinny, który by nie zaistniał bez pomocy i zaangażowania rodziców i sponsorów. Festyn był wypełniony wieloma atrakcjami dla dzieci i rodziców. Nasi podopieczni zaprezentowały się w przedstawieniu z okazji Dnia Mamy i Taty, które przeplatane było tańcami przedszkolaków. Wystąpiła grupa teatralna Rozwesołki. Tatusiowie wraz ze swoimi pociechami prezentowali swój warsztat wokalny w piosence KO KO KO KO EURO SPOKO. Uśmiechom i zabawie nie było końca za co jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania dla osób zaangażowanych w tak ważne przedsięwzięcie w Rejowcu.

Do zobaczenia za rok . . . :-)))

festyn_w_Rejowcu_1 festyn_w_Rejowcu_2 festyn_w_Rejowcu_3 festyn_w_Rejowcu_4 festyn_w_Rejowcu_5

festyn_w_Rejowcu_6 festyn_w_Rejowcu_7 festyn_w_Rejowcu_8 festyn_w_Rejowcu_9 festyn_w_Rejowcu_10

festyn_w_Rejowcu_12 festyn_w_Rejowcu_13 festyn_w_Rejowcu_14 festyn_w_Rejowcu_15 festyn_w_Rejowcu_16