Iluzjonista

W marcowy ranek odwiedził nas nietypowy gość – iluzjonista. Występ artysty dostarczył wszystkim sporo satysfakcji i wiele, wiele humoru. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w pokazie, uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w wykonywaniu sztuczek. Trzeba przyznać, że atmosfera była fantastyczna, wszyscy świetnie się bawili.

Takich czarów i radosnej zabawy dawno w naszym przedszkolu nie było.

Iluzjonista_w_skockim_przedszkolu_2 Iluzjonista_w_skockim_przedszkolu_3 Iluzjonista_w_skockim_przedszkolu_4 Iluzjonista_w_skockim_przedszkolu_5


Konkurs „Adopcja psa – dobry uczynek czy zagrożenie?”

Grupa dzieci 5-letnich pod opieką pani Katarzyny Dukszta wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez firmę ProLex. Temat konkursu: „Adopcja psa dobry uczynek czy zagrożenie?”. Wszystkie prace, które dzieci wykonały zarówno w przedszkolu, jak i w domu przy „niewielkiej” pomocy rodziców zostały wysłane.

Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu.