Dzień Babci i Dziadka

w Jabłkowie

Dzień Babci i Dziadka według kalendarza to 21 i 22 styczeń. W tym roku uroczystość odbyła się 18 stycznia. Dzieci z Przedszkola Publicznego w Jabłkowie przygotowały tego dnia występ artystyczny, który wywołał wiele radości i zadowolenia wśród zaproszonych.

Po występie dzieci wręczyły swoim dziadkom ręcznie robione laurki i kwiatki oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia.

Wnuczęta tak bardzo się cieszyły z odwiedzin swoich najbliższych, że po programie artystycznym i słodkim poczęstunku, pożegnały przedszkole i ze swoimi dziadkami poszły do domu. Z uśmiechem na twarzy można stwierdzić, że tego dnia przedszkole przegrało z dziadkami.

Magdalena Reis

Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_1  Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_2  Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_3

Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_4  Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_5  Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Jablkowie_7

Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Losincu_1i w Łosińcu

Dzien_Babci_i_Dziadka_w_Losincu_219.01.2012 w Przedszkolu Publicznym w Jabłkowie oddział Łosiniec odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z grupy muchomorków i biedronek przedstawiły inscenizację wiersza Cztery Babcie oraz zatańczyły układy taneczne do piosenek Babcia Twist, Mój dziadek, Halo dziadek. Na koniec przedszkolaki rozdali swoim Babciom i Dziadkom prezenty przygotowane przez nich samych. Spotkanie zakończyliśmy kawą i słodkim poczęstunkiem.

Justyna Korczak Sękowska