Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. 
Wszystko rozkwita w słońca blasku i w naszych sercach radość trwa.

20 kwietnia  w naszej szkole w  takim radosnym i wiosennym nastroju pod opieką Pauliny Marszewskiej, Beaty Babrakowskiej, Justyny Markiewicz, Aliny Gapińskiej odbyło się świąteczne przedstawienie  pt. TRADYCJE WIELKANOCNE przygotowane przez uczniów klas I-IV.

Celem spotkania było utrwalenie posiadanej przez uczniów wiedzy na temat tradycji wielkanocnych oraz podtrzymywanie ich, jak również integracja całej społeczności szkolnej ze środowiskiem lokalnym.

Dzieci poprzebierane w barwne ludowe stroje w zabawny sposób przedstawiały zwyczaje wielkanocne takie jak: śmigus –dyngus, święcenie palm, malowanie pisanek. Przedstawienie wzbogacone było oprawą muzyczną oraz prezentacją multimedialną. Na zakończenie uczniowie klasy III wykonali taniec ludowy „Trojak”.

P1120666

P1120669

P1120714

P1120735