W dniu 4 marca 2011r. w Zespole Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Do Piły przyjechało 240 gimnazjalistów, którzy wcześniej przeszli eliminacje szkolne i rejonowe. Naszą szkołę reprezentowała Joanna Kruczek z klasy IIIb i Marta Szmyra z klasy IIIa.

Dwugodzinny test obejmował  zagadnienia z zakresu geografii Polski i wymagał od uczestników konkursu bardzo dobrej  znajomości mapy Polski. Nasze gimnazjalistki zdobyły po 44 punkty na 50 możliwych, uzyskując tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Ogromny sukces uczennic to efekt wieloletniej i systematycznej pracy. Dziewczęta są zwolnione z pisania testu matematyczno – przyrodniczego i otrzymują za ten test maksymalnie, czyli 50 punktów na świadectwie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

wojewodzki_geograficzny

wojewodzki_geograficzny_1

wojewodzki_geograficzny_2

wojewodzki_geograficzny_3

wojewodzki_geograficzny_5