W dniach od 25 do 29 czerwca członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Wesołe Misie” byli na wycieczce w Zakopanym. Wycieczka doszła do skutku dzięki staraniom prezesa Stowarzyszenia pani Danuty Bień. Wycieczkę sfinansował Urząd Miasta i Gminy Skoki oraz PZU. Pierwszym etapem wycieczki była Częstochowa. Zwiedziliśmy klasztor Jasnogórski i zostaliśmy na noclegu w Domu Pielgrzyma, na drugi dzień rano pojechaliśmy do Zakopanego. Po południu wybraliśmy się na wycieczkę kolejką na Gubałówkę.


Krupówki


Widok z kolejki na Gubałówkę

Krupówki Widok z kolejki na Gubałówkę

Po wycieczce na Gubałówkę byliśmy w Parku Wodnym w Zakopanym

Na drugi dzień z samego rana wyruszyliśmy na spływ Dunajcem. Podobało nam się bardzo wrażeń było co nie miara i nalewno wszyscy zapamiętają ten spływ do końca życia.

W środę z samego rana wyruszyliśmy w drogę powrotna, po drodze zatrzymując się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Późnym wieczorem zmęczeni ale szczęśliwi dotarliśmy do Skoków.
Dziękujemy bardzo panu Burmistrzowi i Pani Danucie Bień za to, że umożliwi nam przeżycie niezapomnianych chwil w pięknych polskich Tatrach.

Michał Wołkow