Konkurs plastyczny „Mój Koziołek” został rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy przeszło 80 prac, spośród których bardzo trudno było wyłonić zwycięzców.
Komisja w składzie: Danuta Kęsik – przewodnicząca, Grażyna Kida oraz Mirosław Piechocki – członkowie, postanowiła, co następuje:

  • nagrodzić wszystkie dzieci z Przedszkola Samorządowego w Skokach, które odwiedziły wystawę Emilli Waśniowskiej i przedstawiły swoje Koziołki na kartkach papieru; każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom oraz każda z trzech grup przedszkolaków otrzyma książkę z pomysłami na różnorakie zajęcia z dziećmi (książka na grupę),

  • w kategorii wiekowej „szkoła podstawowa”: I miejsce przyznać Marcie Dudzińskiej, II miejsce Ani Pilaczyńskiej, III miejsce Natalii Kuszpit, wyróżnić prace Julii Wasylewicz i Julii Kwapińskiej; wszyscy laureaci otrzymają nagrody książkowe i dyplom,

  • w kategorii wiekowej „gimnazjum”: I miejsce przyznać Karolinie Urbaniak, II miejsce Dominice Urbaniak, III miejsce Pawłowi Popadowskiemu; wszyscy laureaci otrzymają nagrody książkowe oraz dyplom,

  • w kategorii „dorośli” w sposób szczególny wyróżnić p. Elżbietę Koślakowicz, która jako jedyna osoba pełnoletnia odważyła się wziąć udział w tym konkursie; praca Pani Eli ma formę komiksu opowiadającego historię pewnej miłości, to jedyna tego rodzaju praca.

Szkoda, że tak mało dorosłych zainteresowało się naszym konkursem. Liczyłyśmy na większy odzew ze strony tej grupy wiekowej.
Aleksandra Gajewska