Chociaż lipiec i sierpień to wakacje i pora odpoczynku, to dla Grupy Artystycznej „Skoczki” był to wyjątkowo pracowity okres. Już 13 lipca członkowie zespołu uczestniczyli w dwudniowych warsztatach wokalno – tanecznych w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym w Potrzanowie. Miały one na celu głównie doskonalenie śpiewu i tańca, ale były też okazją do integracji zespołu. Poza zajęciami programowymi przygotowano wiele zabaw i atrakcji. Były przejażdżki bryczką i zwiedzanie Potrzanowa, ognisko i pieczone kiełbaski, zabawy na placu zabaw, wieczorem wspólny śpiew i oglądanie filmu. Następny dzień to nie tylko zajęcia wokalno- taneczne, ale także wiele przyjemności. Instruktorzy , rodzice oraz Rada Rodziców zorganizowali Piknik Rodzinny, na którym wybrano Skoczkową Rodzinę Roku. Startowało 5 rodzin. Zwycięską okazała się rodzina Państwa Kubickich. Nagrodą był bon konsumpcyjny do zrealizowania w Karczmie Kołodziej. Tak bogaty program , wiele atrakcji, piękna pogoda spowodowały, że nawet intensywne zajęcia warsztatowe, okazały się wielką przyjemnością dla Skoczków.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i uatrakcyjnienia warsztatów, a przede wszystkim Pani Małgorzacie Wiśniewskiej za udostępnienie lokalu przedszkola, Panu Henrykowi Tabaczyńskiemu za przejażdżki bryczką oraz Radzie Rodziców Skoczków, Radzie Rodziców SKOCZKÓW.

Skoczki_w_Potrzanowie_1 Skoczki_w_Potrzanowie_2 Skoczki_w_Potrzanowie_3 Skoczki_w_Potrzanowie_4 Skoczki_w_Potrzanowie_5

Skoczki_w_Potrzanowie_6 Skoczki_w_Potrzanowie_7 Skoczki_w_Potrzanowie_8 Skoczki_w_Potrzanowie_9 Skoczki_w_Potrzanowie_10

Skoczki_w_Potrzanowie_11 Skoczki_w_Potrzanowie_13 Skoczki_w_Potrzanowie_14 Skoczki_w_Potrzanowie_15 Skoczki_w_Potrzanowie_16

Skoczki_w_Potrzanowie_17 Skoczki_w_Potrzanowie_18 Skoczki_w_Potrzanowie_19 Skoczki_w_Potrzanowie_20 Skoczki_w_Potrzanowie_21

Skoczki_w_Potrzanowie_22 Skoczki_w_Potrzanowie_23 Skoczki_w_Potrzanowie_24 Skoczki_w_Potrzanowie_25 Skoczki_w_Potrzanowie_26

Skoczki_w_Potrzanowie_27 Skoczki_w_Potrzanowie_28 Skoczki_w_Potrzanowie_29

To nie koniec jeszcze zajęć wakacyjnych zespołu.

25 sierpnia Grupa Artystyczna Skoczki wystąpiła na Dożynkach Powiatowo- Gminnych w Skokach.

Nowy sezon 2012/2013 rozpoczęły Skoczki udziałem w imprezie pt. „Puszcza Zielonka po horyzont”, która odbyła się 9 września w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu. Półgodzinny koncert Grupy Artystycznej Skoczki był wspaniałą wizytówką Gminy Skoki na tej imprezie, która jest członkiem Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”.

Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_1 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_2 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_3 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_4 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_5

Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_6 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_7 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_8 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_9 Skoczki_w_Ogrodzie_Botanicznym_w_Poznaniu_10