image_print
PODZIĘKOWANIA SKŁADAM:
SPONSOROM:
– IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3 w Poznaniu
– Limuzyny Iglińscy, ul. Wierzbięcice 11 w Poznaniu
– Dyrekcji Teatru Muzycznego, ul. Niezłomnych 1E w Poznaniu
– Stacji Paliw BLISKA w Skokach
– Green Parking Polska Sp. z o.o. w Poznaniu
– Piano Bar Restaurant & Cafe, ul. Półwiejska 42 w Poznaniu
– Poznań Indoor Karting, WorldKarts, Lasermaxx w Poznaniu (Kinepolis)
– Pool Bilard Club, Kinepolis w Poznaniu
– Pizzerii STAJENKA (Kinepolis) w Poznaniu
– Fantasy Park (Plaza) w Poznaniu
– IMAX Cinema City w Poznaniu
– Pani Beacie Pytlińskiej – sklep KRAM w Skokach
– Panie Mariecie Kiszce – Studio Tańca i Fitness GABI
– Pani Annie Jachnie – apteka POD MOŹDZIERZEM w Skokach
– Panu Andrzejowi Pilaczyńskiemu – sklep VA-BANK w Skokach
– Pani Sylwii Chojnackiej – sklep KAMI w Skokach
– Panu Leszkowi Jankowskiemu – „Łowisko u Leszka” w Skokach
– Panu Ireneuszowi Belter – Gospodarstwo Rybackie w Skokach
– Panu Ryszardowi Jasińskiemu ze Skoków
– Pani Zofii Gronowskiej -kwiaciarnia BACCARA w Skokach
– Panu Adamowi Mrozińskiemu – Dyrektorowi Banku PKO w Skokach
– Państwu Krystynie i Wacławowi Wojciechowskim – apteka Św. Łukasza w Skokach
– Klubowi Sportowemu NIELBA w Wągrowcu
– Panu Aleksandrowi Wojciechowskiemu ze Skoków
– Panu Karolowi Kłosowi z Brzeźna
– Liderowi i członkom zespołu T. Love
– Panu Bernardowi Kucharskiemu ze Skoków
– Państwu Annie i Andrzejowi Kaczmarkom z Potrzanowa
– Właścicielom sklepu zabawkowego DONIA w Wągrowcu
– Panu Grzegorzowi Gatkowskiemu – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Skokach
– Auto Centrum Fiat w Poznaniu
– Panu Ryszardowi Auguścińskiemu – sklep MRK w Skokach
– Panu Łukaszowi Chudzik – siłownia SPARTAKUS w Skokach
– Państwu A.A. Lisieckim – sklep UPOMINEK w Skokach
– Dyrekcji Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca MAZOWSZE w Otrębusach
– Panu Stefanowi Smorawskiemu pilotowi i Dyrekcji Aeroklubu Poznańskiego im. Wandy Modlibowskiej – Lotnisko Kobylnica
– Panu Krzysztofowi Migasiewiczowi – Piekarnia EMKA w Skokach
– Panu Aleksandrowi Szymkowiakowi – Cukiernia PISTACJA w Skokach
– Panu Janowi Dziurce – Cukiernia Jana Dziurki w Skokach
– Panu Jackowi Matysiakowi – Komendantowi Komisariatu Policji w Skokach
– Panu Robertowi Cichemu – Pizzeria VERONA w Skokach
– Panu Jackowi Maślance – Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo -Handlowe w Skokach
– Pani Annie Szymkowiak – Trofea Sportowe i Okolicznościowe w Czerwonaku
– Właścicielowi Sportownia Fitness OSiR w Wągrowcu
– Pani Ewie Rybickiej – FOTO-VIDEO-HANDEL w Wągrowcu
– Właścicielowi Pizzerii TANZO w Wągrowcu
– Laboratorium ANALITYK w Wągrowcu
– Pani Justynie Malce – Gabinet Kosmetyczny METAMORFOZA w Wągrowcu
– Panu Grzegorzowi Matuszakowi – FOTO VIDEO w Skokach
– Panu Zenonowi Czerwińskiemu – PAPIRUS w Wągrowcu
– Panu Bartoszowi Wolnemu z Poznania
– Właścicielowi sklepu „Stara Mydlarnia” w Wągrowcu
– Firmie Handlowej SOBKOWIAK sklep mięsno-wędliniarski w Wągrowcu
– Państwu Jolancie i Piotrowi Kukla z Mieściska
– Pani Sylwii Stożek – AUTO-HANDEL-USŁUGI ZORRO w Skokach
– Pani Marlenie Mazurkiewicz Dyrektor Banku Spółdzielczego w Skokach
– Panu Grzegorzowi Owczarzakowi – Sklep SZYSZKA w Skokach
– Panu Norbertowi Janowskiemu – Pizzeria ITALIANA w Skokach
– Firmie MIKOROL w Mieścisku
– Pani Danucie Paczkowskiej z Mieściska
– Dyrekcji Filharmonii Poznańskiej im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
– Panu Pawłowi Kubickiemu -Restauracja STARY FORTEPIAN w Skokach
– Państwu Milenie i Bartłomiejowi Lahuta – AMARYLIS w Skokach
– Pani Magdalenie Bartkowiak – Gabinet Fryzjersko-Kosmetyczny w Skokach
– Państwu K. J. Modlibowskim – Sklep ODNOWA w Skokach
– Panu Maciejowi Wójcikowi ze Skoków
– Pani Wiktorii Kęsik ze Skoków
– Panu Zygmuntowi Wojtasiakowi – AGRO-BUD w Skokach
– Panu Damianowi Rosikowi – Pub Cafe & Restaurant VIP w Skokach
– Pani Małgorzacie Kielma ze Skoków
– Panu Markowi Grzegorzewskiemu ze Skoków
– Firmie DAUNPOL Technologie Utrzymania Czystości w Poznaniu/Skokach
– Kamilowi Kucharzewskiemu z Wrocławia
– Pani Hannie Sudoł – Ranczo w Dolinie – Dąbrówka Kościelna
– Pani Natalii Kuklińskiej z Wągrowca
Najserdeczniej dziękuję:

Za zielone światło dla skockiej Orkiestry Panu Tadeuszowi Kłosowi Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki

Za licytację jedyną taką w najlepszym wykonaniu w Skokach i w całej Polsce – Panu Piotrowi Wiśniewskiemu

Za przygrywanie do licytacji Bartoszowi Wiśniewskiemu

Za „światełko do nieba” Panu Lechowi Dworzyńskiemu Prezesowi PPH LEMAR w Czerwonaku i Panu Krzysztofowi BerendtKierownikowi Zakładu LEMAR w Potrzanowie oraz Panu Ireneuszowi Belter Prezesowi Gospodarstwa Rybackiego w Skokach

Za pomoc non stop KRASNALOM WOŚP: Jerzemu Wolnemu, Karolowi Kłosowi, Alicji Meller, Gabrieli Bałażyk

Za kawiarenkę czynną od 14,00 do 21,30 Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Potrzanowie.

Za jadło i napoje w kawiarence Sołtysom wsi: Potrzanowo, Roszkowo, Pawłowo Skockie, Bliżyce, Brzeźno, Kakulin, Lechlin, Niedźwiedziny, Rościnno, Glinno, Grzybowo, Jabłkowo, Chociszewo, 
Panu Damianowi Rosikowi, Panu Andrzejowi Jarzembowskiemu – sklep w Skokach, 
Panu Andrzejowi Bystremu – sklep mięsny w Swarzędzu/Skokach,
Panu Andrzejowi Markiewiczowi – piekarnia ODNOWA w Skokach,  Panu Piotrowi Dziekanowi – sklep spozywczy w SkokachPanu Stanisławowi Kaczmarkowi -sklep spożywczy w Potrzanowie

Za organizację kwesty Pani Małgorzacie Zrobczyńskiej

Za organizację Wielkoorkiestrowego Turnieju Piłki Siatkowej Panu Wiesławowi Sierzchule – Dyrektorowi Gimnazjum w Skokach, za udział w turnieju reprezentacjom: Potrzanowa, MOW Antoniewo, Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, Mieściska, połączonym siłom Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Skokach. Każda z drużyn zasiliła konto Fundacji kwotą tzw. wpisowego. 

Za najpiękniejsze dekoracje WOŚP Aleksandrze Gajewskiej, Sylwii Popadowskiej i Joannie Maćkowiak

Za prezentację multimedialną ilustrującą udział Skoków w Orkiestrze od 2003 Pani Irenie Kasicy

Za odpowiedzialną funkcję sekretarzy licytacji: Pani Sylwii Widzińskiej, Pani Sylwii Popadowskiej, Pani Aleksandrze Gajewskiej, Wanessie Żmudzie i Milenie Jankowskiej, Annie Popadowskiej i Małgosi Kucharskiej

Za opiekę nad wolontariuszami Paniom: Małgorzacie Zrobczyńskiej, Aldonie Lubiatowskiej, Alicji Kramer, Katarzynie Dukszta, Wiesławie Koralewskiej, Alicji Nowak, Paulinie Czepek, Lidii Wróbel, Mai Białkowskiej i Panu Andrzejowi Surdykowi.

Za błysk fleszy Pani Małgorzacie Wojciechowskiej i Panu Łukaszowi Ogórkiewiczowi ze Skoków

Za odśnieżanie zasp takich, jakich Skoki jeszcze nie widziały Panu Michałowi Nowakowskiemu

Za wielkie liczenie orkiestrowej kasy: Państwu Barbarze i Jerzemu Wolnym, Irenie i Antoniemu Kasicom, Marzenie i Maciejowi Dureckim, Pani Lidii Wróbel, Panu Adamowi Pohl, Alicji Meller, Natalii Sokołowskiej, Kindze Mazur, Oldze Jaśkiewicz, Magdalenie Delakowicz, Karolowi Kłosowi.

Za czuwanie nad bezpieczeństwem nas wszystkich Strażakom OSP w Skokach: Panu Michałowi Witkowskiemu, OSP w Potrzanowie: Panu Grzegorzowi Janecko, OSP w Lechlinie Panom: Arturowi Szymańskiemu i Maciejowi Indzie orazPolicjantom Komisariatu w Skokach

Za wsparcie i pomoc Panu Wiesławowi Sierzchule Dyrektorowi Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach, Pani Iwonie Grzegorzewskiej Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie, Pani Jolancie Czepek Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Skokach, Pani Jadwidze Soczce Dyrektor szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Mieścisku,Pani Renacie Jung Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Popowie Koscielnym, Panu Wiesławowi BerendtDyrektorowi Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Skokach

Dziękuję Wolontariuszom:

Przemkowi Serafińskiemu
Klaudii Skarupie
Marcie Malec
Dorocie Urbańskiej
Filipowi Człapce
Bognie Kopydłowskiej
Sandrze Kucz
Monice Lehman
Pawłowi Kunickiemu
Dominice Urbaniak
Monice Oksza-Skibinskiej
Annie Berendt
Weronice Zrobczyńskiej
Julii Wojciechowskiej
Wiktorii Owczarzak
Annie Pilaczyńskiej
Dominice Szczepaniak
Annie Zrobczyńskiej
Katarzynie Koperskiej
Luizie Chudzik
Malwinie Majchrzak
Weronice Saukens
Magdalenie Modlibowskiej
Marice Kruś
Klaudii Janka
Renacie Krzyska
Mariannie Dukszcie
Jagodzie Owczarzak
Marii Gąseckiej
Joannie Szymańskiej
Filipowi Kujawie
Wojciechowi Wasylewiczowi
Marcinowi Cibail
Wojciechowi Molińskiemu
Annie Gasińskiej
Ewelinie Czostek
Żanecie Klimek
Kindze Mazur
Natalii Sokołowskiej
Oldze Jaśkiewicz
Marlenie Laus
Agnieszce Hennek
Anecie Jabłońskiej
Oldze Wagner
Monice Mączyńskiej
Agacie Staroście
Kindze Podolskiej

Dziękuję Artystom:

Grupie Artystycznej SKOCZKI wraz z Instruktorami Panią Małgorzatą Jarzembowską i Panem Mieczysławem Jarzembowskim
Dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Skokach 
Kamilowi Kucharzewskiemu z Wrocławia
Duo Focus z Warszawy
Grupie Break Dance z Gniezna
„Śwince Halince” z Lubina
„Wędrownym Gitarom” ze Stargardu Szczecińskiego
Duetowi Barmanów: FLAIR FACTORY z Warszawy
Grupie tanecznej CARO z Poznania

 

Wam wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniliście się do wspólnego ZAGRANIA i których z ludzkiej skłonności do zapominania mogłam pominąć DZIĘKUJĘ