Pod takim hasłem Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”.

Z tej okazji w murach naszej biblioteki gościliśmy cztery grupy dzieci z Przedszkola Samorządowego w Skokach.

Zaszczyciły nas swoją obecnością: grupa sześciolatków pod opieką pani Jolanty Czepek, grupa sześciolatków pani Doroty Muszyńskiej, grupa pani Liliany Fryske oraz grupa pięciolatków pani Małgorzaty Kapusty.

Dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje biblioteka i czym zajmują się bibliotekarze oraz wysłuchały montażu słowno – muzycznego o tematyce wiosennej. Gościem specjalnym spotkań z przedszkolakami był pan Antoni Wiśniewski.

Akcja będzie kontynuowana. Zamierzamy objąć nią także inne grupy wiekowe dzieci.

Sylwia Popadowska
Aleksandra Gajewska