W niedzielę 28 grudnia 2014 miało miejsce spotkanie opłatkowe mieszkańców sołectwa Lechlin, które było poprzedzone przedstawieniem jasełki bożonarodzeniowej w kościele parafialnym przez dzieci ze Szkoły Podstawowej, pod opieką Piotra Wiśniewskiego kierownika szkoły.

Po zakończonych jasełkach wszyscy zebrani w kościele  przeszli  do budynku szkoły, gdzie wspólnie dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia, następnie była kawa i słodkie. W czasie spotkania śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wśród zaproszonych gości zaszczycili nas swoją obecnością; burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos, który obdarował najmłodszych cukierkami, a pozostałym mieszkańcom wręczył kalendarze na 2015 rok. Przybyli także; radny powiatu Grzegorz Owczarzak oraz radna powiatu, a zarazem dyrektor Domu Kultury w Łeknie Krystyna Urbańska.

Na progu Nowego Roku sołectwo w Lechlinie składa Państwu najserdeczniejsze życzenia; aby świat był dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach nigdy nie zabrakło miłości i zrozumienia.

[Not a valid template]