Na ostatnią niedzielę tegorocznego lata, 20 września br. czekały z wielką niecierpliwością obecne i przyszłe Skoczki. To właśnie swoim nowym koleżankom i kolegom oraz ich rodzicom, rodzeństwu i dziadkom zadedykowały koncert śpiewające w zespole dzieci. Występ na placu przedszkolnym, w otoczeniu huśtawek, piaskownic i zieleni spowodował, że „pierwsze lody zostały przełamane” i już po chwili wspólna zabawa połączyła gospodarzy i gości. Znane i lubiane przeboje w wykonaniu najmłodszych, nieco starszych i dorosłych Skoczków zachęcały do wspólnego śpiewu łącząc pokolenia.

Koncert dodatkowo uatrakcyjniły konkurencje rodzinne. Kręcono więc hula hop – każda dama kręciła sama, ścigano się z woreczkiem na głowie. Najwięcej emocji wzbudził jednak quiz „mama, tata i ja”. Salwy śmiechu towarzyszyły publiczności, gdy trzeba było odpowiedzieć na pytania ze znajomości siebie nawzajem w rodzinie. Okazało się, że np.: na pytanie, jak odpoczywa tato mama odpowiedziała: „w fotelu przed telewizorem”; córeczka natomiast udzieliła odpowiedzi „przytula się do mamy”. I jak tu nie wierzyć w rzeczywistość widzianą oczami dziecka.

Doborowy komentarz prowadzącego Piotra Wiśniewskiego stanowił efekt specjalny imprezy.

Piknik skoczkowy zakończył się castingiem w formie przesłuchań w studio nagrań. Przyjętych do zespołu zostało osiemnaścioro dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Skoczkom życzymy wielu występów, a instruktorom państwu Małgorzacie i Mieczysławowi Jarzembowskim wytrwałości i radości w pracy z zespołem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze skocznego pikniku autorstwa Michała Wiśniewskiego.