Życzenia od wnucząt dla babć i dziadków mogą zostać przekazane w różnorodny sposób. Najważniejsze są pamięć i obecność. Jeśli do wyżej wymienionych dołączony zostanie „własnoręcznie” wykonany prezent, wtedy wzruszenie i radość seniorów są gwarantowane. 
Kilkanaścioro najmłodszych zagrało i zaśpiewało, w skockiej bibliotece, kolędy i pastorałki. Do dziecięcych prezentacji włączyli się rodzice i dziadkowie. Było sympatycznie, wielopokoleniowo i uroczyście. 
Całość wyreżyserowały: Sylwia Popadowska i Aleksandra Gajewska. Pani Sylwia troskliwą opieką otoczyła małych artystów. Sceniczny debiut śpiewu naszej kustosz zasłużył na medal. Do muzycznych prezentacji przygotowali dzieci instruktorzy: Aleksandra Małecka i Mateusz Doniec. Dziękujemy dzieciom, ich nauczycielom i publiczności, która wypełniła salę do ostatniego miejsca. Pozostajemy z wyrazami wdzięczności do następnego muzycznego spotkania pokoleń.

galeria zdjęć z kolędowania