W nowym odcinku Kalejdoskopu Wielkopolski emitowanym na antenie TVP Regiony (pasmo TVP Poznań) oprócz innych ciekawych informacji z regionu znajdziecie Państwo także relację z Gali Produktów Regionalnych, Tradycyjnych i Lokalnych, która po raz ósmy zorganizowana była w Skokach. Ta impreza to tylko namiastka tego, jak doceniane i popularyzowane jest rękodzieło w tym regionie. Te udane próby reaktywacji naszej tradycji, kultury i obrzędowości podejmują: Stowarzyszenie Doliny Wełny oraz Urząd Miasta i Gminy w Skokach.

Emisja premierowego odcinka Kalejdoskopu Wielkopolski, emitowanego na antenie TVP Poznań zaplanowana została na niedzielę, 27 października na godz. 18.15 (przed głównym wydaniem Teleskopu) i na niedzielę, 3 listopada o tej samej porze.
Zapraszamy!