Grupa Artystyczna SKOCZKI wyśpiewała i wytańczyła zwycięski puchar podczas XV powiatowych konfrontacji zespołów wokalnych i tanecznych WITRYNA 2013. SKOCZKOM pomogły czworonogi i kapelusze. O sukcesie zdecydowały jednak mozolne treningi i szlif choreograficzny, i wokalny. Zaangażowanie instruktorów głównych Katarzyny Kędziory – Dukszty i Małgorzaty Wiśniewskiej oraz wspomagającego Jacka Dukszty zaowocowało pierwszym miejscem i wielką radością dzieci.

Skoczkom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa. O najbliższe powalczą już wkrótce podczas Śremsongu.

Artystyczne SKOCZKI obchodzące w tym roku Jubileusz 20 – Lecia Zespołu promują gminę Skoki na Witrynie od 15 lat. Nie było zatem lepszej okazji, aby podkreślić i uczcić na scenie głównej powiatowej podwójne Święto. Dorosły kwartet skoczkowy wyśpiewał największe przeboje Zespołu, a pierwszy Instruktor Grupy Artystycznej SKOCZKI Mieczysław Jarzembowski nie krył łez wzruszenia. Było sentymentalnie i widowiskowo.

SKOCZKI 20 kwietnia podbiły serca licznie zgromadzonej publiczności na mecie Rajdu Rowerowego Ponad Podziałami organizowanego przez ZSP Nr 1 w Wągrowcu w ramach Kampanii „ Drugie Życie” Transplantacja- masz dar uzdrawiania.

Wspaniale przyjęte przez Dyrekcję i Pracowników Szkoły nie tylko wystąpiły z koncertem, ale stały się uczestnikami szlachetnej Akcji.