Wychowankowie IX grupy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie wraz z wychowawcami zwrócili się do Urzędu Miasta i Gminy Skoki z prośbą o wskazanie prac polegających na utrzymaniu czystości czy pielęgnacji zieleni, którą mogliby bezinteresownie wykonać.

Na początek poproszono młodzież o wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz posprzątanie terenu wokół kompleksu boisk Orlik w Skokach. Wychowankowie wraz z opiekunami zbierali odpady, pielili chwasty, zamiatali, grabili itp. Dzięki ich staraniom wszyscy możemy korzystać i cieszyć się z zadbanego obiektu, dlatego doceńmy wykonaną przez nich pracę i zróbmy wszystko aby efekt utrzymał się jak najdłużej.

Doceniając inicjatywę młodzieży i wychowawców, życzymy wytrwałości i dalszego zaangażowania w tego typu inicjatywy.