Miesiąc maj obfituje w zgłoszenia dotyczące wałęsających się psów na terenie gminy Skoki. Na zdjęciach prezentujemy sylwetki zwierząt.

Dwa psy znajdują się w miejscowości Jabłkowo. Po podobieństwie i zachowaniu zwierząt stwierdzono, że pochodzą z jednego miotu. Jeden z psów posiada obrożę. Psy przyjazne, średniej wielkości, wielorasowe maści beżowej.

Kolejny pies, rasy zbliżonej do owczarka niemieckiego, posiada skórzaną czerwoną obrożę. Zwierzę przyjazne dla dzieci i ułożone. Aktualnie przebywa na terenie miasta Skoki.

Właścicieli lub osoby, które rozpoznały zwierzęta bądź osoby chcące zaadoptować psy prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, tel. (61) 8 925 817 lub 665 818 821.