Film zrealizowany na zlecenie Murowanej Gośliny

Na taką piękną pogodę mogli sobie zasłużyć tylko bibliofile jeżdżący na rowerach – 7 maja. Międzygminny i międzybiblioteczny rajd rowerowy zorganizowały: Gmina Skoki i Gmina Murowana Goślina, a wszystko to za sprawą przyjaźni pracowników tych instytucji, kochających rowery. Mieszkańcy Murowanej Gośliny w licznie ok 40 rowerzystów wyruszyli od siebie na metę przy Bibliotece w Skokach. Natomiast Skoczanie zrobili pętlę 20 km z i do Biblioteki po urokliwej ziemi Skockiej. Na mecie obydwie grupy liczące łącznie ok 120 osób zjadły wspólny posiłek, a kto chciał mógł pod przewodnictwem pani dyrektor Elżbiety Skrzypczak zwiedzić jedną z najnowocześniejszych w Polsce Bibliotek jaką może się poszczycić nasza Gmina.

Jak przyszło na rajd Bibliotekarza nie mogło zabraknąć książek, te ufundowane przez obydwie biblioteki zostały rozlosowane pośród zgłoszonych uczestników rajdu.

Galera zdjęć z Rajdu:

[Not a valid template]