Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w poszukiwaniach – znajomym i zupełnie obcym ludziom w Skokach, Potrzanowie i okolicznych wsiach, którzy poświęcili swój czas, okazali zaangażowanie, wsparcie, dodawali nam otuchy, przekazywali informacje innym-rodzinie, znajomym. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć 12 letniemu Patrykowi Borkowskiemu, który w czwartek wieczorem rozpoznał naszego psa z ogłoszenia umieszczonego w internecie przez UMiG Skoki, dał znać rodzicom – to skierowało nasze poszukiwania do Potrzanowa. Tutaj też nasze poszukiwania się zakończyły – w niedzielę o 10.00 dostaliśmy informację od Państwa Malec, że pies przebywa na ich posesji. Serdecznie dziękujemy też Panu Grzegorzowi Samolowi z Gimnazjum w Skokach za błyskawiczne podjęcie szerokich działań. Warto było uparcie szukać, nie poddawać się, rozmawiać, pytać. Dziś szczęśliwy pies jest już w domu – ale bez pomocy Państwa by się to nie udało.

Wdzięczni właściciele Saby – Daria i Dariusz Betka