Rozpoczęła się XVIII edycja największego w Polsce turnieju dla gimnazjalistów Coca-Cola Cup, którego ambasadorem jest Robert Lewandowski i Robert Korzeniowski.

PS FINAŁ REJONY 053

W pierwszym etapie turnieju, który został rozegrany 4 kwietnia w Murowanej Goślinie reprezentacja dziewcząt gimnazjum w składzie: Natalia Jahnz, Magdalena Moszczyńska, Julia Nowicka, Anna Ogórkiewicz, Monika Pachowicz, Łucja Teofilowska, Gabriela Mistrzak, Roksana Nowak, Małgorzata Surdyk, Aleksandra Tyll zajęła I miejsce. W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. W fazie grupowej dziewczyny przegrały z reprezentacją Murowanej Gośliny 0:1, a pokonały Czerwonak 2:0 i Rogoźno 3:0. W półfinale dziewczęta spotkały się z faworytem turnieju drużyną z Biedruska i nieoczekiwanie wygrały 2:0, awansując tym sposobem do finału I etapu. Tam ponownie spotkały się z drużyną z Murowanej Gośliny tym razem pokonując gospodarzy 1:0.

Na tym samym etapie rywalizowali także chłopcy. Turniej rozegrany został w Wągrowcu gdzie spotkało się 8 drużyn z trzech powiatów. W grupie nasi uczniowie pokonali Gościejewo 10:0 oraz Damasławek 5:0 i zremisowali z Wągrowcem 1:1. W półfinale wygrali Rąbczynem 6:0. W finale imprezy musieli uznać wyższość drużyny z Wągrowca przegrywając 1:6 i tym samym zdobyli II miejsce w turnieju ale awansowali do drugiego etapu rozgrywek.

CCC CHŁ WĄGROWIEC 158

Gimnazjum reprezentowali: Mateusz Zieliński, Szymon Futro, Patryk Piechowiak, Bartosz Belter, Adrian Sommerfeld, Miłosz Szwed, Stanisław Kubicki, Filip Stefański, Jan Szymański. Kolejny etap dla dziewcząt i chłopców odbędzie się w Murowanej Goślinie. Stawką jest awans do finału rozgrywek wojewódzkich.

Opiekunowie: dziewczęta – Ilona Węglewska chłopcy – Grzegorz Samol