W marcu przedszkolaki oprócz wspominanego w zeszłym miesiącu wyjazdu do kina i spotkania z robaczkami wzięły udział w przedstawieniu ASA-TADARAS-ice, w dwóch animacjach angielsko i rosyjsko języcznych oraz pracowicie przygotowywały się do świąt Wielkanocnych. Maluchy przywitały wiosnę przedstawieniem „Nadchodzi Pani Wiosna” oraz przygotowywały się do świąt tworząc min. palmy wielkanocne, jajeczka oraz zajączki.

Na  zaproszenie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Skoki dzieci uczestniczyły w przedstawieniu ”Legendy Krakowskie” wystawianym przez Filharmonię Pomysłów podczas którego zaprzyjaźniły się z sympatycznym smokiem, niebieskim kotem oraz poznały legendę o Lajkoniku. Na zakończenie miesiąca dzieci uczestniczyły w dwóch animacjach angielsko i rosyjsko języcznych „Superbohaterka” oraz  „Czary-mary czyli nauka czarów”.

Agnieszka Fertsch

2 KOMENTARZE

  1. czy możemy się dowiedzieć co slychac w innych przedszkolach bo to już szósty post i tym ….

    • Oczywiście że można Ale najpierw te inne przedszkola muszą dostarczyć materiały. Na FB udostępniamy inne przedszkola na bieżąco Ale do gazety i internetu powinny same nadesłać materiał. Kubuś Puchatek wisi od wczoraj wieczorem na e-mail W tygodniu opublikujemy. Pozdrawiam. Milego weekendu 🙂

Comments are closed.