21 marca 2016 w Pile odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Po rozegraniu spotkań w grupach, półfinałów i finałów, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Mecz o I miejsce zostanie rozegrany w terminie późniejszym
III- IV miejsce- Gimnazjum 1 Skoki – ZS 2 Piła.
V-VI miejsce- Gimnazjum Miejskie Chodzież – Gimnazjum 1 Trzcianka.

Skład zespołu: Natalia Jahnz, Magdalena Moszczyńska, Julia Nowicka, Patrycja Stożek, Ewelina Gruszka, Natalia Malczewska, Natalia Lichota, Paulina Wojtkowiak, Kamila Budka, Magdalena Kaczmarek , Anita Łukaszewska, Daria Dereżyńska. Opiekun: Hanna Węglewska

PS FINAŁ REJONY 025Natomiast 31 marca w hali Gimnazjum w Skokach odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Rozegrano mecze w dwóch grupach, półfinały „na krzyż” i mecze finałowe.

Klasyfikacja końcowa: I miejsce- ZS 3 Piła, II miejsce- ZS 2 Piła, III miejsce- Gimnazjum 1 Skoki, IV miejsce – Krajenka, V miejsce- Lipia Góra, VI miejsce – Jędrzejewo.

Skład zespołu- Mikołaj Gebler, Filip Stefański, Bartosz Belter, Patryk Paczkowski, Krystian Wieczorek, Dominik Sendor, Piotr Łuczak, Stanisław Kubicki, Fabian Kuszpit, Adam Wójcicki, Krystian Konieczny,. Opiekun: Wiesław Sierzchuła.

Tekst: Alicja Burzyńska, Natalia Jahnz
Materiały zebrała, foto: Hanna Węglewska