wykladyPoniedziałki raz w miesiącu to dla uczestników projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch III” przeprowadzanego przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka „ALIA” z Antoniewa dni profilaktyki prozdrowotnej.

Pierwszy taki poniedziałek miał miejsce wczoraj 22 lutego, to właśnie podczas niego ponad 30 zebranych osób, uczestników projektu w wieku 50 + spotkało się z wykładowcami akademickimi zarazem praktykami tematu, doktor nauk medycznych Aliną Brożek i jej asystentem analitykiem medycznym Marcinem Nowickim.

Tematem pierwszego spotkania były prawa pacjenta oraz współpraca z lekarzem. Było to pierwsze spotkanie z cyklu, serdecznie zapraszamy na kolejne (ostatnie to darmowe wykonanie prób wątrobowy dla osób które przynajmniej dwa razy wezmą udział w wykładach) po uprzednim zgłoszeniu w sposób podany na plakacie.

Przypomnijmy „Projekt w zdrowym ciele zdrowy duch” to nie tylko wykłady prozdrowotne, ale przede wszystkim aktywność fizyczna oraz zdrowe nawyki żywieniowe, o czym szerzej pisaliśmy w artykule W zdrowym ciele zdrowy duch.