Grudzień w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Akademia Rozwoju”.

W grudniu przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Językowego ,, Akademia Rozwoju” w Skokach wybrały się na wycieczkę do „Łysego Młyna” w Biedrusku, gdzie poznawały zwyczaje zwierząt leśnych oraz sposoby pomagania im podczas zimy. Przedszkolaki z pomocą rodziców zbudowali swoje karmniki, a podczas wycieczki po obiekcie wysłuchali opowiadania pani Karoliny Prange o zwyczajach zwierząt. Podczas pobytu w Łysym Młynie przedszkolaki włączyły się w akcję „Choinki nadziei”.

Przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki odwiedziły Urząd Miasta i Gminy w Skokach gdzie złożyły życzenia świąteczne oraz przedstawiły krótki program artystyczny pracownikom urzędu, spotkały się również z burmistrzem panem Tadeuszem Kłosem, który obdarował dzieci słodkościami.

W grudniu do Niepublicznego Przedszkola Językowego „Akademia Rozwoju” w Skokach przybył również niezwykły gość z dalekiej Laponii, który wręczył przedszkolakom upominki.


 

Tydzień rosyjski

Pierwszy tydzień stycznia w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Akademia Rozwoju” upłynął pod hasłem kultury rosyjskiej. Podczas tego tygodnia dzieci odwiedzili specjalni goście, którzy prowadzili animacje w języku rosyjskim i angielskim. Najpierw przedszkole odwiedziła Świnka Peppa , a następnie Elza z Krainy Lodu. Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do naszego przedszkola i wspólnych językowych przygód.