W barbórkowy piątek 4 XII w Poznaniu podczas zbiórki  szkoleniowej kadry instruktorskiej Hufców Chorągwi Wielkopolskiej ZHP dokonano aktu dekoracji zasłużonych instruktorów harcerskich działających w środowisku harcerskim Wielkopolski. Wśród odznaczonych najwyższymi odznaczeniami ZHP znalazła się czwórka instruktorów Hufca ZHP Wągrowiec.

Srebrnym Krzyżem „Za Zasługi dla ZHP” uhonorowano naszego drużynowego hm. Andrzeja Surdyka HR, drużynowego 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „Hyce”. im. gen Stanisława Sosabowskiego.

Ponadto

Złote Krzyże „Za Zasługi dla ZHP” otrzymali hm. Janusz Sieroń, przewodniczący Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich i hm. Krzysztof Wojtaszek, nowy Komendant Hufca ZHP, zaś także srebrnym krzyżem odznaczono hm. Krystiana Jabłkowskiego, byłego Komendanta Hufca ZHP

Gratulujemy 🙂

Przyboczna 7 SDH „HYCE” Aleksandra Nawrot
Fot. hm. Lidia Drzewiecka