Już po raz czwarty w skockiej hali rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, zainteresowanie Turniejem jest z roku na rok coraz większe czego dowodem jest udział nowych drużyn oraz przygotowanie i technika gry zawodników na najwyższym poziomie.

W sobotę 5 grudnia do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn, które po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w posczególnych grupach rozgrywały się na zasadzie każdy z każdym, następnie spotkały się ze sobą drużyny które zajęły te same miejsca w grupie. Łącznie rozegrano 25 meczy.

Poziom drużyn był na podobnym poziomie- często o zwycięstwie decydował tie-break, co wpływało na podniesienie emocji zarówno na boisku jak i na trybunach, z których kibice okrzykami i oklaskami zagrzewali do walki swoich ulubionych zawodników.

Wyniki w grupach:

Grupa A:

 1. MOW Antoniewo
 2. Gimnazjum
 3. Lemar
 4. Kramer Crew
 5. Smile

Grupa B:

 1. Audio Strefa
 2. Potrzanowo
 3. W-11/ Transport Pauszek
 4. Szkoła Podstawowa w Skokach
 5. OSP Skoki

Ostateczne wyniki:

 1. Audio Strefa
 2. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Antoniewo
 3. Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach
 4. Potrzanowo
 5. W-11/ Transport Pauszek
 6. Lemar
 7. Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Skokach
 8. Kramer Crew
 9. OSP Skoki
 10. Smile

Serdecznie dziękujemy zawodnikom, kibicom, gościom za udział w rozgrywkach, oraz panu Wiesławowi Sierzchule za pomoc w organizacji Turnieju.

Galeria zdjęć: