Już po raz czwarty w skockiej hali rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, zainteresowanie Turniejem jest z roku na rok coraz większe czego dowodem jest udział nowych drużyn oraz przygotowanie i technika gry zawodników na najwyższym poziomie.

W sobotę 5 grudnia do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn, które po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w posczególnych grupach rozgrywały się na zasadzie każdy z każdym, następnie spotkały się ze sobą drużyny które zajęły te same miejsca w grupie. Łącznie rozegrano 25 meczy.

Poziom drużyn był na podobnym poziomie- często o zwycięstwie decydował tie-break, co wpływało na podniesienie emocji zarówno na boisku jak i na trybunach, z których kibice okrzykami i oklaskami zagrzewali do walki swoich ulubionych zawodników.

Wyniki w grupach:

8. Kramer Crew
  9. OSP Skoki
  10. Smile

Serdecznie dziękujemy zawodnikom, kibicom, gościom za udział w rozgrywkach, oraz panu Wiesławowi Sierzchule za pomoc w organizacji Turnieju.

Galeria zdjęć: