28 listopada 2015 w hali widowiskowo – sportowej w Trzciance odbyła się Gimnazjada Rejonu Pilskiego SZS „Wielkopolska” w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt. Nasze gimnazjum reprezentowała Aleksandra Szymańska i Aleksandra Tyll z klasy I b, zawodniczką rezerwową była Magdalena Moszczyńska. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup: I grupa – Trzcianka, Jarosławiec, Czarnków, II grupa – Skoki, Chodzież i rozegrane systemem „każdy z każdym” do 2. wygranych setów – do 11. punktów każdy. Nasze dziewczęta w grupie po rozegraniu pojedynku z Chodzieżą uplasowały się na pierwszym miejscu. W półfinale przegrały z zespołem z Trzcianki. Brązowy medal wywalczyły z zespołem z Chodzieży wygrywając cały pojedynek 3:0.
W klasyfikacji końcowej zajęły III miejsce!

Opiekun Elżbieta Chojnacka


29 października 2015 w hali skockiego gimnazjum odbył się „Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora”.

Brały w nim udział cztery zespoły reprezentujące gimnazja z Miłosławia, Kiszkowa i dwa zespoły z gimnazjum w Skokach. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. W klasyfikacja końcowej I miejsce zajęło Gimnazjum w Miłosławiu, II miejsce Gimnazjum w Skokach (zespół I), III miejsce Gimnazjum w Skokach (zespół II) i IV miejsce Gimnazjum w Kiszkowie.

Zespół Skoki I reprezentowała Patrycja Stożek, Magdalena Moszczyńska, Zuzanna Stefańska, Natalia Lichota, Paulina Wojtkowiak, Kamila Budka, Julia Frąckowiak, Anita Łukaszewska, Łucja Teofilewska. Natomiast Zespół Skoki II reprezentowała Ewelina Gruszka, Natalia Malczewska, Dagmara Głuszek, Adrianna Będziecha, Martyna Frąckowiak, Julia Nowicka, Daria Dereżyńska, Agnieszka Pietrzak, Julia Martynek, Erika Zamecka. Najlepszymi zawodniczkami ze Skoków zostały: Martyna Frąckowiak, Natalia Lichota.

Opiekun: Hanna Węglewska

Jednocześnie na trzecim boisku rozgrywany był Turniej Klas Pierwszych, w którym również brały udział cztery zespoły reprezentujące gimnazja z: Miłosławia, Kiszkowa i Skoków. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęło Gimnazjum w Miłosławiu zespół I, II miejsce w Gimnazjum w Miłosławiu zespół II i III miejsce Gimnazjum w Skokach, które reprezentowała Joanna Dziel, Magdalena Kaczmarek, Aleksandra Konieczka, Natalia Lahuta, Roksana Nowak, Patrycja Początek, Anna Pruss, Nikola Sroczyńska, Julia Stożek, Zuzanna Szczepaniak, Klaudia Szwed, Weronika Witt, Zuzanna Wojna i Dagmara Żak. Na IV miejscu uplasowało się Gimnazjum w Kiszkowie. Najlepszą zawodniczką ze Skoków została Magdalena Kaczmarek.

Opiekun: Elżbieta Chojnacka