Przy niedawno wyremontowanej drodze wojewódzkiej Poznań – Wągrowiec Gmina Skoki postawiła nowe przystanki autobusowe. Łącznie postawiono 10 specjalnie zaprojektowanych konstrukcji mających ochronić pasażerów przed złą pogodą.

Inwestycja kosztowała budżet Gminy, czyli nas wszystkich blisko 140 tyś zł.
Mamy tylko nadzieję, że nowe przystanki pozostaną równie ładne i niezniszczone przez długi czas.

3 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z powyższym komentarzem. Wiem teraz po co takie głębokie rowy przy drodze- na śmieci, na śmieci, bo koszy przy przystankach nie widać!

  2. Stawialiśmy , stawialiśmy i postawiliśmy . Co prawda zajęło to prawie 12 miesięcy ale ufff udało się . Przyznaję że przydała by się pleksa by być osłoniętym z 3 stron , wszystko zależy jak usytuowany jest przystanek . I oczywiście jeszcze jedno w co nie wątpię że się sprawdzi , to kosze na śmieci .

  3. Wady:
    -niewielkie ławki
    -brak przezroczystej pleksy z prawej strony konstrukcji- a tym samym przystanki nie będą spełniać pełnej funkcji ochronnej przed deszczem i śniegiem

    Brak wyobraźni urzędników przy tworzeniu planu wykonania.

Comments are closed.