6 czerwca 2015 w Roszkowie zorganizowano Dzień Dziecka.

Z tej okazji odbyło się dużo konkurencji w których można było zdobyć nagrody.

I tak w strzelaniu z wiatrówki gdzie do oddania było pięć strzałów trzecie miejsce z ilością 41 pkt zdobył Frontczak Krzysztof. Drugie miejsce z ilością 42 pkt Koteras Mikołaj. Pierwsze miejsce oraz główną nagrodę jaką była nawigacja GPS z ilością 45 pkt zdobyła Idziaszek Marta . Gratulujemy.

W konkurencji 1 z 10 –cu w wieku dzieci szkolnych do finału doszło troje dzieci w którym wywalczyły sobie następujące miejsca. Trzecie miejsce Frontczak Paulina. Drugie miejsce Koteras Zosia. Pierwsze miejsce Michalak Oliwier Dzieci za udział otrzymały nagrody książkowe

W konkurencji 1 z 10 –cu w wieku gimnazjum plus dorośli Trzecie miejsce zdobyła Fronczak Judyta . Drugie miejsce Kiszka Monika . Pierwsze miejsce oraz pamięć flash 32 GB zdobyła Pawlicka Dominika Pozostałe miejsca nagrody pocieszenia

To nie wszystko, były też: jazda na rowerze na czas, przeciąganie liny, rzut do kosza, konkurs rysunkowy, puść i trzymaj, itp. w których dzieci brały udział i w których mogły wygrać mnóstwo nagród a były nimi, kolorowanki, koszulki, kredki, smycze do telefonów, kamizelki odblaskowe, elementy rowerowe (oświetlenie lusterka ,sygnał itp.) słodycze i wiele innych nagród

Około godz 15:30 odwiedziła nas straż pożarna ze Skoków która dała naszym rozgrzanym dzieciaczkom mnóstwo frajdy a szczególnie w momencie lania wody które dało ulgę nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Przekazała również cenną wiedzę w udzielaniu pierwszej pomocy, unikaniu zagrożeń. Panom strażakom bardzo serdecznie dziękujemy.

W tym dniu można było również skosztować pysznej grochówki której nie zabrakło wraz z tradycyjną pajdą chleba ze smalcem oraz ogórkiem.

Do dyspozycji dzieci miały również dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, z których mogły korzystać do woli.

Oczywiście w tym dniu były również podziękowania dla wszystkich tych osób które zaangażowały się w sprzątaniu naszej małej ojczyzny. Dziękujemy Wam za to i postanowiliśmy te osoby wynagrodzić skromnym upominkiem oraz dyplomem

Pragniemy również podziękować sponsorom dzięki którym mogło się to wszystko odbyć . Dziękujemy

Sołectwo Roszkowo

Galeria zdjęć z Imprezy: