„Łowisko u Leszka” w Skokach gościło ponownie młodych wędkarzy i ich opiekunów w słoneczną niedzielę 31 maja na Pikniku Wędkarskim zorganizowany po raz kolejny przez wędkarzy z koła PZW nr 120 w Skokach.

W zawodach, które niczym nie odbiegały od profesjonalnych zawodów sportowych uczestniczyło 38 łowiących dzieciaków pod bacznym okiem rodziców, dziadków i starszego rodzeństwa. 13 zawodnikom udało się złowić ryby. W obecności Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa Prezes Koła Alojzy Pacholski podsumował zawody. I tak: I miejsce z wynikiem 2,920 kg zajął Kacper Piotrowski, II z wagą 2,135 kg Zofia Teofilewska, a III po losowaniu pomiędzy Oskarem Piotrowskim a Agatą Krzyżańską, którzy złowili po 2,075 kg ryb przypadło Oskarowi. Oprócz łowiących w pikniku łącznie udział wzięło ponad 80 dzieci, co razem z dorosłymi opiekunami dało ponad 200 osób. Wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami i słodkim co nie co, była też tradycyjna kiełbaska z grilla.

Impreza nie odbyłaby się gdyby nie ludzie dobrego serca poświęcający swój czas, a także wspomagający Piknik finansowo. Imprezę przygotowało około 20 członków Koła PZW w Skokach.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Teresie i Leszkowi Jankowskim, Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki Tadeuszowi Kłosowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej Gminy Skoki Zbigniewowi Kujawie, Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Gminy Skoki Wiesławie Surdyk-Fertsch, Radnemu Rady Miejskiej Gminy Skoki Piotrowi Babrakowskiemu, Robertowi Orchowiczowi – „Usługi Leśne”, Andrzejowi Pilaczyńskiemu – Sklep „Va Bank”, Frankowi Bobrowi – Sklep „Ola”. Członkom Koła PZW: Alojzemu Pacholskiemu, Wojciechowi Kłosowskiemu, Jackowi Dudkowi, Jarosławowi Pacheli, Andrzejowi Janiszewskiemu, Markowi Kubickiemu, Andrzejowi Szymczakowi, Mirosławowi Kamińskiemu i Jarosławowi Klewenhagenowi.

Galeria zdjęć z Wędkarskiego Pikniku: