W dniach od 26 do 29 sierpnia członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Wesołe Misie” przebywali w Ustroniu Morskim. Celem wyjazdu był wypoczynek i rekreacja, zmiana klimatu, a także rehabilitacja w innym środowisku społecznym. Podczas wjazdu uczestnikom zapewniono szereg atrakcji: plażowanie, spacery brzegiem morza, wycieczki ścieżkami turystycznymi i edukacyjnymi, zwiedzanie Ustronia Morskiego i Sianożęt. Zorganizowano także „Dzień rodziny”, który był okazją do wspólnego świętowania oraz integracji. Poniżej fotorelacja z wyjazdu.

Zadanie publiczne pn.  Krótki wypoczynek nad morzem- było współfinansowane przez Gminę Skoki. Wysokość dofinansowania z budżetu Gminy Skoki wyniosła 10 000 zł.