pi─ůtek, 24 czerwiec 2011 09:22

Szkolna edycja ÔÇ×Mam talentÔÇŁ w Szkole Podstawowej w Skokach

Napisane przez  Renata Str├│┼╝ewska
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Niezwykle popularne programy telewizyjne ciesz─ů si─Ö uznaniem tak┼╝e na gruncie szkolnym. Niedawno odby┼éy si─Ö eliminacje zabawy ÔÇ×Mam talentÔÇŁ i fina┼éowy wyst─Öp m┼éodych  artyst├│w, kt├│rzy na deskach szkolnej sceny prezentowali si─Ö w ta┼äcu, ┼Ťpiewie  i grze na instrumentach. Ca┼éa zabawa polega┼éa na tym, ┼╝e uczestnicy przez pewien czas  pod okiem nauczycieli ─çwiczyli i prezentowali swoje talenty, aby pokaza─ç je nast─Öpnie w wersji udoskonalonej. Zabawa mia┼éa charakter konkursu. Istot─ů prezentacji fina┼éowej by┼éo postawienie widza w roli jurora. Wyst─Öpy, kt├│re wzbudzi┼éy najwi─Ökszy aplauz publiczno┼Ťci (przed kt├│r─ů wyst─Öpowali dwukrotnie) zosta┼éy ocenione najwy┼╝ej. Szkolny talent show by┼é niebywa┼é─ů atrakcj─ů dla samych wyst─Öpuj─ůcych i zaskoczeniem dla wielu ogl─ůdaj─ůcych, gdy grzeczna na co dzie┼ä uczennica przeistoczy┼éa si─Ö w zbuntowan─ů nastolatk─Ö ┼Ťpiewaj─ůc─ů z tzw. ÔÇ×pazuremÔÇÖ, a inna drobniutka dziewczynka nadspodziewanie mocno i fachowo uderza┼éa w perkusj─Ö.

Po brawurowych wyst─Öpach dziesi─ůtki finalist├│w najlepszymi okazali si─Ö:

  • Julia Wasylewicz ÔÇô  z kl.6 (kategoria ┼Ťpiew)
  • Adrianna B─Ödziecha ÔÇô z kl.3 (kategoria ┼Ťpiew kl. I-III)
  • Franciszek Dukszta ÔÇô z kl.4 (kategoria taniec)
  • Nikola Kwiatek ÔÇô z kl.5 (instrumentali┼Ťci)

Julka fantastycznie za┼Ťpiewa┼éa piosenk─Ö pt. ÔÇ×Szklana pogodaÔÇŁ, a jej m┼éodsza kole┼╝anka Adrianna ÔÇ×S┼éo┼äce na stoleÔÇŁ. Franek wykona┼é taniec niczym Michael Jackson, natomiast Nikola da┼éa wirtuozerski popis umiej─Ötno┼Ťci gry na perkusji.

Ca┼éa szko┼éa ┼Ťwietnie si─Ö bawi┼éa podczas wyst─Öp├│w swoich kole┼╝anek i koleg├│w, a wielu zapowiada sw├│j udzia┼é za rok. Wszystkim finalistom gratulujemy wyst─Öpu, a publiczno┼Ťci dzi─Ökujemy za wspania┼é─ů atmosfer─Ö i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych wyst─Öpuj─ůcych.

Pozostali finali┼Ťci szkolnej edycji ÔÇ×Mam talentÔÇŁ, kt├│rzy przechodzili przez kolejne etapy to: zesp├│┼é wokalny Rock Star (uczennice klasy 3), Julia Borkowska kl.3, Szymon Serafi┼äski kl.5 (taniec), Oliwia Krzy┼╝aniak kl.5 (┼Ťpiew), Karolina Gasi┼äska kl.6 (taniec) oraz Ewelina Szyma┼äska kl.5 (┼Ťpiew i gitara).

I_miejsce_-wokal

I_miejsce_-_instrumenty

Czytany 4577 razy