Skocka Liga Orlika 2013

Choć już teraz nie możemy narzekać na brak zainteresowania nowo powstałymi boiskami, naszym celem jest przyciągnięcie na Orlika, jeszcze większej liczby mieszkańców Gminy. Tym samym chcemy zachęcić wszystkich niezależnie od wieku i płci do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

DRUŻYNY:

1. FISHING TEAM               7. GWIAZDY WEŁNY

2. FC LECHLIN                     8. WETERANI

3. FC MASTER                      9. BEMASPORT

4. ORANGE TEAM               10. DREAM TEAM

5. MKS MORGI                     11. YORK CITY

6. FC KAKULIN                    12. FC FANATYK

SKOCKA LIGA ORLIKA - strona nieoficjalna WYNIKI ROZGRYWEK >>>

 

 

 

 

DRUŻYNY:

1. FISHING TEAM               7. GWIAZDY WEŁNY

2. FC LECHLIN                     8. WETERANI

3. FC MASTER                      9. BEMASPORT

4. ORANGE TEAM               10. DREAM TEAM

5. MKS MORGI                     11. YORK CITY

6. FC KAKULIN                    12. FC FANATYK

1 kolejka: 11.05.2013 

 

Gospodarz 

 

Gość 

 

14:00 

FC LECHLIN

YORK CITY

:

15:00 

FISHING TEAM 

 

FC FANATYK 

: 

16:00 

FC MASTER 

 

DREAM TEAM 

: 

17:00 

ORANGE TEAM 

 

BEMASPORT 

: 

18:00 

MKS MORGI 

 

WETERANI 

: 

19:00

FC KAKULIN

GWIAZDY WEŁNY

:

 

 

 

 

 

2 kolejka: 18.05.2013 

 

Gospodarz 

 

Gość

 

14:00

WETERANI

FC KAKULIN

:

15:00

BEMASPORT

MKS MORGI

:

16:00

FC FANATYK

GWIAZDY WEŁNY

:

17:00

YORK CITY

FC MASTER

:

18:00

DREAM TEAM

ORANGE TEAM

:

19:00

FISHING TEAM

FC LECHLIN

:

 

 

 

 

 

3 kolejka: 25.05.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

FC MASTER

FISHING TEAM

:

15:00

FC LECHLIN

FC FANATYK

:

16:00

ORANGE TEAM

YORK CITY

:

17:00

MKS MORGI

DREAM TEAM

:

18:00

FC KAKULIN

BEMASPORT

:

19:00

GWIAZDY WEŁNY

WETERANI

:

 

 

 

 

 

4 kolejka: 1.06.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

BEMASPORT

GWIAZDY WEŁNY

:

15:00

DREAM TEAM

FC KAKULIN

:

16:00

YORK CITY

MKS MORGI

:

17:00

FC LECHLIN

FC MASTER

:

18:00

FISHING TEAM

ORANGE TEAM

:

19:00

FC FANATYK

WETERANI

:

 

 

 

 

 

5 kolejka: 8.06.2013

 

 

 

 

 

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

ORANGE TEAM 

FC LECHLIN 

:

15:00

WETERANI 

BEMASPORT 

:

16:00

FC KAKULIN 

YORK CITY 

:

17:00

FC MASTER 

FC FANATYK 

:

18:00

GWIAZDY WEŁNY 

DREAM TEAM 

:

19:00

MKS MORGI 

FISHING TEAM 

:

 

 

 

 

 

6 kolejka: 15.06.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

DREAM TEAM

WETERANI

:

15:00

YORK CITY 

GWIAZDY WEŁNY 

:

16:00

FC FANATYK 

BEMASPORT 

:

17:00

FISHING TEAM 

FC KAKULIN 

:

18:00

FC LECHLIN 

MKS MORGI 

:

19:00

FC MASTER 

ORANGE TEAM 

:

 

 

 

 

 

7 kolejka: 22.06.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

MKS MORGI

FC MASTER

:

15:00

FC KAKULIN 

FC LECHLIN 

:

16:00

GWIAZDY WEŁNY 

FISHING TEAM 

:

17:00

WETERANI 

YORK CITY 

:

18:00

ORANGE TEAM 

FC FANATYK 

:

19:00

BEMASPORT

DREAM TEAM

:

 

 

 

 

 

8 kolejka: 29.06.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

FC FANATYK 

DREAM TEAM 

:

15:00

YORK CITY 

BEMASPORT 

:

16:00

FISHING TEAM 

WETERANI 

:

17:00

FC LECHLIN 

GWIAZDY WEŁNY 

:

18:00

FC MASTER 

FC KAKULIN 

:

19:00

ORANGE TEAM

MKS MORGI

:

 

 

 

 

 

9 kolejka: 6.07.2013

14:00

FC KAKULIN 

ORANGE TEAM 

:

15:00

GWIAZDY WEŁNY 

FC MASTER 

:

16:00

WETERANI 

FC LECHLIN 

:

17:00

MKS MORGI 

FC FANATYK 

:

18:00

BEMASPORT 

FISHING TEAM 

:

19:00

DREAM TEAM 

YORK CITY 

:

 

 

 

 

 

10 kolejka: 13.07.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

FC MASTER

WETERANI

:

15:00

ORANGE TEAM 

GWIAZDY WEŁNY 

:

16:00

FC LECHLIN 

BEMASPORT 

:

17:00

FISHING TEAM 

DREAM TEAM 

:

18:00

FC FANATYK 

YORK CITY 

:

19:00

MKS MORGI 

FC KAKULIN 

:

 

 

 

 

 

11 kolejka: 20.07.2013

 

Gospodarz

 

Gość

 

14:00

GWIAZDY WEŁNY

MKS MORGI

:

15:00

WETERANI

ORANGE TEAM

:

16:00

FC KAKULIN

FC FANATYK

:

17:00

BEMASPORT

FC MASTER

:

18:00

DREAM TEAM

FC LECHLIN

:

19:00

YORK CITY

FISHING TEAM

: