Hej, w tym roku powinna się odbyć 9 edycja SKOCKIEGO MARSZU PO ZDROWIE. I odbędzie się! W innej formie pod hasłem Aktywnie, Osobno ale Razem dla WOŚP w Skokach.

Jeśli masz profil na Facebooku zajrzyj na wydarzenie jakie właśnie odpaliło Miasto i Gmina Skoki pod wspomnianą wyżej nawą i weź w nim udział.
link https://www.facebook.com/events/2798559910384384/?active_tab=about

Sam decydujesz o miejscu i trasie marszu, biegu czy jazdy rowerem. Dystans o minimalnej długości 5 km (marsz, bieg) i 20 km (rower) możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy 🙂

I nie ważne w jakiej części świata się będziesz znajdował i gdzie mieszkasz.

Termin to cały tydzień poprzedzający 29 Finał WOŚP, czyli od 25 do 31 stycznia.

Zarejestruj swoją aktywność na sportowej aplikacji której używasz, zrób sobie zdjęcie na trasie i wstaw w wydarzeniu oraz KONIECZNIE przelej dowolny datek do naszej SKOCKIEJ eSKARBONKI WOŚP.

Osoby które zechcą się przyłączyć do akcji mogą liczyć na jeden z 4 kolorów kominów, seria limitowana 2021.

(O sposobie przekazania ich, poinformujemy po akcji).

Siema 😊