Na podstawie Porozumienia Burmistrza Miasta i Gminy Skoki – Tadeusza Kłosa z Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu – Jolanty Ratajczak od 19 sierpnia 2019 roku mieszkańcy gminy Skoki będą mogli uzyskać wsparcie w aplikowaniu o środki na wymianę źródeł ciepła, termomodernizację czy też odnawialne źródła energii, w ramach Programu Czyste Powietrze.

Przyjmowanie interesantów odbywać się będzie w biurze na II piętrze, segmentu B Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, w poniedziałki od godziny 9:00 do 13:00 oraz środy od godziny 8:00 do 13:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Dla podniesienia komfortu oraz usprawnienia obsługi mieszkańców prosimy o telefoniczne umawianie się, w w/w dniach, na indywidualne konsultacje wniosków – tel. 61 8 925 800.

UWAGA

w dniach 16 i 18 września biuro będzie nieczynne. W zamian za to zapraszamy w dni: 12 i 24 września w godzinach 8-13