Przychodnia „EDICTUM” Sp. z o.o. jako realizator „Programu profilaktyki w zakresie zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV typ 6,11,16,18,31,33,45,52 i 58 w powiecie wągrowieckim na lata 2018-2022” finansowanego w 50% ze środków budżetu Powiatu Wągrowieckiego oraz w 50% z budżetów Gminy Miejskiej Wągrowiec, Gminy Wągrowiec, Gminy Damasławek, Miasta i Gminy Gołańcz, Gminy Mieścisko, Miasta i Gminy Skoki, Gminy Wapno, zaprasza na drugą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy i innych nowotworów w obrębie narządów moczowo – płciowych oraz głowy i szyi dziewczynki urodzone w 2005 roku.

Szczepienia w Skokach odbędą 18.06.2019 (wtorek) o godz.: 14:00-15:00 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach ul. Poznańska 2, 62-085 Skoki

WAŻNE!

• Ze szczepień mogą skorzystać dziewczynki z rocznika 2005 zameldowane na stałe na ternie Gminy Miejskiej Wągrowiec, Gminy Wągrowiec, Gminy Damasławek, Miasta i Gminy Gołańcz, Gminy Mieścisko, Miasta i Gminy Skoki lub Gminy Wapno
  • Na szczepienie proszę zabrać książeczkę zdrowia córki.
  • Dziewczynki przychodzą na szczepienie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub osoby pełnoletniej lub nauczyciela pod opieką którego będą podczas zajęć w szkole.

Szczegółowe informacje dotyczące szczepienia można uzyskać od realizatora programu szczepień EDICTUM Sp. z o.o. ul. A. Mickiewicza 31 60-835 Poznań od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 61 847 04 54.

dr n. med. Maria Marcinkowska

Please enter your comment!