Sprzedaj się!

Pod tym hasłem chcemy zachęcać lokalnych liderów, sołtysów, radnych itp. gminy Skoki do dzielenia się z nami wydarzeniami, które dzieją się w waszym fyrtlu.

A wiemy, że dużo się dzieje!

Jesteś, żyjesz, działasz! Osiągnąłeś coś, nie ważne czy zbierasz znaczki, biegasz, jeździsz, grasz w coś, śpiewasz, tańczysz ……. jesteś w czymś dobry i nie ma znaczenia, czy na swoim podwórku, czy zostałeś mistrzem świata, podziel się z nami swoim sukcesem! Zachęć innych.

Zrób zdjęcia, napisz trochę słów o wydarzeniu i skontaktuj się z nami. Opublikujemy Twój materiał w internecie na naszej stronie i profilu społecznościowym na FB oraz w Wiadomościach Skockich.

Pisz: gazeta@gmina-skoki.pl, dzwoń 691 726 319.

Mile widziane oryginalne zdjęcia (zgrane po kablu na komputer) oraz wrzucone na wirtualne dyski i przesłane linki do pobrania.