mieszkańcy Gminy Skoki oraz interesanci Urzędu Miasta i Gminy Skoki

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem koronawirusem informujemy, że:

1/ Od 12 października 2020 roku (poniedziałek) do odwołania kasa Urzędu Miasta i Gminy Skoki będzie nieczynna.

Opłat prosimy dokonywać za pośrednictwem usług bankowych na podane nr rachunków bankowych GMINY SKOKI

• 43 9065 0006 0040 0400 0185 0001 – podatki i opłaty lokalne, wieczyste użytkowanie, dzierżawy, najem, opłata skarbowa i sprzedaż mienia komunalnego
  • 20 9065 0006 0040 0400 0185 0027 – opłata za odpady

Jednocześnie informujemy, że oddział Banku Spółdzielczego obsługujący rachunki bankowe Gminy Skoki nie pobiera dodatkowych opłat za dokonywanie przelewów na konto Gminy Skoki.

2/ Wejście do Urzędu będzie możliwe wyłącznie od parkingu wewnętrznego (Segment B budynku Urzędu)- obsługa interesanta odbywać się będzie wyłącznie w wyznaczonym do tego miejscu.

• Apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum, czyli do spraw które wymagają pilnego osobistego stawiennictwa.
  • Informacje o prowadzonych postępowaniach mogą Państwo w większości przypadków uzyskać poprzez kontakt telefoniczny – pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Skokach pozostają do Państwa dyspozycji.
  • Zachęcamy Państwa do składania dokumentów poprzez platformy elektroniczne tj. Platformę komunikacyjną Urzędu Miasta i Gminy Skoki, bądź ePUAP.

Numery telefonów do pracowników: