Szanowni Państwo,
w związku z planowanym wdrożeniem nowej aplikacji mobilnej w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki pozwolą nam uzupełnić dane w zakresie zapotrzebowania na kolejne usługi, które planowane są do wdrożenia w aplikacji mobilnej.
Planowane jest, aby aplikacja mobilna poza dostępem do zobowiązań podatkowych pozwalałaby na udział obywateli danej Gminy lub zawężonej grupy odbiorców np. mieszkańców danego sołectwa w ogłaszanych przez Gminę konsultacjach społecznych, będzie to narzędzie partycypacji obywatelskiej, które umożliwiałoby wysłanie powiadomienia na aplikację mobilną o pojawieniu się nowego ogłoszenia o konsultacjach np. w formie przekierowania do wypełnienia ankiety, użytkownik aplikacji może wypełnić ankietę, następnie podpisać profilem zaufanym, ankieta w formie dokumentu będzie trafiać na skrytkę urzędu.
Dodatkowo aplikacja będzie umożliwiała wypełnienie oraz wysłanie do wybranego podmiotu deklaracji lub informacji podatkowej (związanych z rozliczeniem podatku leśnego, rolnego, od nieruchomości), będą to e-usługi dostępne cyfrowo polegające na wypełnieniu deklaracji lub informacji w formie czytelnego i przystępnego formularza na urządzeniu mobilnym (w podziale na kilka kroków z podpowiedziami ułatwiającymi wypełnienie formularza oraz z możliwością załączania do dokumentu plików, zdjęć dostępnych na urządzeniu mobilnym) i wysłanie w formie dokumentu elektronicznego na skrytkę ePUAP odpowiedniego JST. Dane użytkownika dostępne na jego koncie w aplikacji mobilnej zostaną uzupełnione automatycznie.
Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi aplikacja będzie spełniała wszystkie oczekiwania.

LINK DO ANKIETY:

https://forms.gle/X8Jg86Pxbo6wEy3L7