Przypominamy, że do końca sierpnia rolnicy mogą składać do Burmistrza Miasta i Gminy Skoki wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Dopłata do 1 litra zakupionego oleju napędowego wynosi 1,00 zł w ramach rocznego limitu (86 litrów na 1 ha). Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2017 r. wynosi: 86,00 zł pomnożony przez ilość ha uprawianych użytków rolnych.

Wnioski mogą składać rolnicy, którzy nie składali lub nie wykorzystali rocznego limitu zwrotu podatku w pierwszym etapie 2017 r. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2017r.

Pieniądze wypłacane będą po otrzymaniu dotacji od Wojewody w październiku br.
Wniosek o zwrot podatku akcyzowego można pobrać w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach (pokój nr 3, segment A budynku) lub na stronie internetowej urzędu: http://www.gmina-skoki.pl/o-nas/urzad/co-i-jak-zalatwic-w-urzedzie/ w punkcie 10 – druk: „Wniosek o zwrot podatku”.

Please enter your comment!