Czwartek, 28 sierpnia 2014 r.• imieniny: Patrycji, Adeliny
Home

piątek, 20 grudnia 2013 10:30

Dworek Pod Złotą Podkową zaprasza

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(64 głosów)

W dniu 17 grudnia 2013 oficjalnie swe podwoje dla gości otworzył „Dworek Pod Złotą Podkową”, nowo powstały obiekt przy ul. Rościńskiej w Skokach. Dworek poświęcił ks. Karol Kaczor, a zaproszonych gości lampką szampana przyjęli właściciele państwo Barbara i Zygmunt Wojtasiakowie.

Dworek jak powiedział jego właściciel jeszcze jest w fazie ostatnich wykończeń. W chwili obecnej na gości czeka po królewsku urządzona sala balowa, która po nowym roku będzie czynną na co dzień restauracją. Dworek to także hotel – od lutego na gości czekać będzie 13 pokoi o wysokim standardzie, w tym jeden z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

Lada chwila ruszy strona internetowa, a posiadających swój profil na facebooku zachęcamy do polubienia profilu Dworek Pod Złotą Podkową.

W imieniu właścicieli serdecznie zapraszamy.

dworek_otwarcie_1 dworek_otwarcie_3 dworek_otwarcie_4

dworek_otwarcie_5 dworek_otwarcie_6 dworek_otwarcie_7

dworek_otwarcie_8 dworek_otwarcie_9 dworek_otwarcie_10

dworek_otwarcie_11 dworek_otwarcie_12 dworek_otwarcie_13

Czytany 3422 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 grudnia 2013 10:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUżywamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej o "cookies", zapoznaj się z naszą polityką dot. ciasteczek.

Akceptuję "ciasteczka" na tej stronie.

Info