XII Rajd na Dzień Dziecka z TĘCZĄ

Szczegóły wydarzenia

• Date:

Rajd rowerowy pod nazwą „XII Rajd na Dzień Dziecka z TĘCZĄ”
    odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019r.

1. Zadaniem rajdu jest:
      1. Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      2. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki.
      3. Współpraca z lokalnymi firmami, organizacjami pozarządowymi.
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki.
    3. Informacja 691 726 319 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.
    4. Współorganizator: Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA, Jabłkowo.
    5. Start wspólny: godz. 11:00 Biblioteka w Skokach, ul. Rogozińska, 62-085 Skoki.

Możliwość dojazdu na start wspólny ze szkół prowadzonych przez Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA odpowiednio:

• Szkoła w Jabłkowie 9:15
    • Szkoła w Rejowcu 10:00
    • Szkoła w Lechlinie 10:00
    1. Meta: Teren sportowy przy szkole w Lechlinie, Lechlin 9, 62-285 SkokiTĘCZOWY FESTYN RODZINNY.
    2. Trasa rajdu wynosić będzie ok 15 km do mety (nie licząc dojazdów ze szkół).
      Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    3. Organizator zapewnia przewodników na trasie rajdu, trasa powrotna we własnym zakresie.
    4. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne, drobne naprawy, części zamienne we własnym zakresie.
    5. Zapisy od 1 maja do 25 maja 2019 lub do wyczerpania się liczby miejsc.
      elektronicznie: turystyka@gmina-skoki.pl
    6. Dokonując zapisu należy wskazać, która osoba to dziecko (do 16 lat) i podać miejsce zamieszkania każdego uczestnika (bez dokładnego adresu).
    7. Liczba miejsc ograniczona do 200 uczestników. Przy osiągnięciu limitu 150 osób zapisy uczestników spoza Gminy Skoki zostaną wstrzymane.
    8. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny.
    9. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    10. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA.
    11. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego.
    12. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
    13. Impreza jest sfinansowana ze środków Gminy Skoki przy współudziale Stowarzyszenia.
    14. Edukacyjnego TĘCZA i Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”.

Please enter your comment!