X Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dzień Dziecka – 27 maja

Portrait of cheerful kids riding bikes

Szczegóły wydarzenia

• Date:

image_print

REGULAMIN RAJDU:
    Rajd rowerowy pod nazwą „X Rajd Rowerowy w okazji Dnia Dziecka”
    odbędzie się w sobotę 27 maja 2017

1. Zadaniem rajdu jest:
      • Promocja rekreacyjnego, rodzinnego i aktywnego spędzania czasu na rowerze.
      • Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gmin Skoki
    2. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
    3. Start Gimnazjum w Skokach, ul. Rogozińska 1, 62-085 Skoki
    4. Meta: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Potrzanowie
      Adres: Potrzanowo, ul. Szkolna 1, 62-085 Skoki
    5. Trasa rajdu wynosić będzie ok 15 km do mety, powrót w miejsce startu 2 km.
      Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej zmiany ilości podanych kilometrów.
    6. Organizator zapewnia przewodników na trasie rajdu, trasa powrotna we własnym zakresie.
    7. Zapisy do 22 maja lub do wyczerpania się liczby miejsc. Zapisy: turystyka@gmina-skoki.pl, 691 726 319.
    8. Liczba miejsc ograniczona do 200 uczestników.
    9. Na mecie na każdego zgłoszonego uczestnika czekać będzie posiłek regeneracyjny.
    10. Uczestnicy Rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie i ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone na trasie i mecie.
    11. DZIECI I MŁODZIEŻ DO 16 LAT UCZESTNICZĄ W RAJDZIE JEDYNIE POD OPIEKĄ DOROSŁEGO OPIEKUNA
    12. Uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne
    13. Impreza jest sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Budowa Zintegrowanego Punktu Przesiadkowego w Skokach”.

Please enter your comment!